Vánoční jarmark století

Podobně jako o Velikonocích se setkáme v areálu univerzity na tradičním farmářském trhu doplněném o vědecká zastavení, zábavným programem a s vánoční atmosférou.

Zimní čas byl a stále je, nejen v zemědělství, obdobím rekapitulace uplynulé sezóny a příležitostí k zaslouženému odpočinku. Lidé se navštěvují, tráví společně volné chvíle, užívají si „plodů“ své práce a čerpají síly na další sezónu.

Přijďte s námi zakončit náš jedinečný rok 2019 a povzbudit nás do dalších let. Zveme Vás na Mendelův předvánoční jarmark plný kouzelné atmosféry, kde se svými blízkými zažijete netradiční zábavu, ochutnáte skvělé farmářské dobroty a zaposloucháte se do tónů příjemné hudby.

Aktuální seznam prodejců na Vánočním jarmarku najdete zde

Bližší informace pro prodejce, kontakty na organizátory i přihlášku k účasti najdete zde.

Areál MENDELU

Mapa areálu MENDELU