Sraz století - sraz absolventů

program 100 let

Jste absolventem Vysoké školy zemědělské, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity nebo Mendelovy univerzity v Brně? Pak jste tady zcela správně. Univerzita letos slaví 100 let, názvy se sice v průběhu času měnily, ale univerzita pořád zůstává stejná, stejně jako její úcta ke svým absolventům.

Rádi bychom vás srdečně pozvali na Sraz století neboli setkání všech absolventů, které se bude 15. 6. konat na univerzitě v rámci oslav výročí. Pokud budete mít zájem, abychom vás průběžně informovali o nadcházejícím programu, zanechte nám na sebe prosím kontakt ve formuláři zde.

10:00 - 16:00 Otevřené fakulty - prohlídka prostor, workshopy

10:00 - 16:00 Možnost potkat se s nejžádanějšími pegagogy (hlasovat můžete ve formuláři) - bude upřesněno

MALÁ STAGE (10:00 - 17:30) + občerstvení

Slavnostní zahájení

10:30 - 17:30 hudba

VELKÁ STAGE + občerstvení

16:00 - 22:00 hudba

Celou akci ukončí ve 22:00 ohňostroj.

V průběhu dne můžete navštívit také výstavu univerzitních insignií na Špilberku.

Zájemci o ubytování se mohou zkusit obrátit na Správu kolejí a menz MENDELU, kapacita ubytování je ale bohužel omezená. Kontakty pro rezervaci ubytování najdete zde.

Areál MENDELU

• Ulice: Zemdědělská 1