Benefiční ples MENDELU aneb Zelená pomáhá

• Datum konání: St, 4. 12. 2019
  • Čas konání:
  • Pořadatel:

Studenti MENDELU dali hlavy dohromady a rozhodli se, že akci ZELENÁ POMÁHÁ posunou ještě o něco výš a uspořádají Benefiční ples. Myšlenka benefiční akce ZELENÁ POMÁHÁ vznikla již před několika lety, kdy jedna studentka chtěla pomocí mamince, která po autonehodě skončila na vozíku. Od té doby pomalu tato tradice vznikala. Letos máme tu možnost zapojit se jako celá univerzita a vytvořit něco co tu ještě nebylo.

A co je cílem tohoto plesu? Chceme pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje. V současné době probíhá výběr nadace kam podpora půjde. Rozhodnout můžeš i ty! Hlasování probíhá do konce června na Facebookové události.

Další způsob jakým lze pomoci, je příspěvek na transparentní účet: 2501643310 / 2010

Odkaz na událost na Facebook, kde se budou objevovat bližší informace, najdete zde.