Jste absolventem Vysoké školy zemědělské, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity nebo Mendelovy univerzity v Brně? Pak jste tady zcela správně. Univerzita letos slaví 100 let, názvy se sice v průběhu času měnily, ale univerzita pořád zůstává stejná, stejně jako její úcta ke svým absolventům.

Rádi bychom vás srdečně pozvali na Sraz století neboli setkání všech absolventů, které se bude 15. 6. konat na univerzitě v rámci oslav výročí. Pokud budete mít zájem, abychom vás průběžně informovali o nadcházejícím programu, zanechte nám na sebe prosím kontakt ve formuláři níže.

Formulář

Absolvent

Spolužáci

Pozvěte své spolužáky, odešlete jim pozvánku mailem a potkejte se na akci společně. Koho budete chtít pozvat? Vyplňte prosím e-mailovou adresu/y.

Vyučující

Chcete potkat své oblíbené vyučující? Napište jména tří favoritů, se kterými byste se na srazu rádi setkali. Nejžádanější kandidáty pozveme.

Současná praxe

I vy se můžete na akci prezentovat se svými pracovními úspěchy. Rádi si přečteme, v jaké oblasti či konkrétní firmě momentálně pracujete. Máte svou vlastní firmu a chtěli byste ji na místě prezentovat? Napište nám o tom.

Kniha

*povinné pole

  

Antispam